JBL Boombox 2 Portable Bluetooth Speaker

42,500 L

Argetohuni me miqte tuaj ne shtepi, ne plazh ose ne park me IPX7 Altoparlant i papershkueshem nga uji Boombox 2 Bluetooth Portable Portable nga JBL. Ky altoparlant Bluetooth pa tel siguron tinguj te qarte dhe bas te fuqishem.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Black, Squad

Music playing time

24hrs

Output power

2×40 W RMS (AC mode) 2x30W RMS (battery mode)

Bluetooth version

5.1

Battery capacity

10,000

Charging time

6.5hrs

Dimensions

48.5 x 20.1 x 25.7

Weight

5.9

Features

3.5 mm audio cable Input
Bluetooth
Charging cable
Powerbank
Waterproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Boombox 2
1 x JBL branded power adaptor
1 x Quick start guide
1 x Safety sheet
1 x Warranty card

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu