JBL Boombox Portable Bluetooth Speaker

52,000 L

Prodhuar per te qene boksi me Bluetooth me i fuqishem, bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Bateria e madhe 20.000 mAh ju mundeson 24 ore kohe degjimi por mund ta perdorni edhe per te karikuar pajisje te tjera. I forte dhe rezistent ndaj ujit, e bejne perfekt per tu perdorur ne cdo ambjent. 

Ka stok

Shitur: 869 copë
SKU: DUN368-B Kategori:

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim