JBL Boombox Portable Bluetooth Speaker

45,000 L

Prodhuar per te qene boksi me Bluetooth me i fuqishem, bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Bateria e madhe 20.000 mAh ju mundeson 24 ore kohe degjimi por mund ta perdorni edhe per te karikuar pajisje te tjera. I forte dhe rezistent ndaj ujit, e bejne perfekt per tu perdorur ne cdo ambjent. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN368-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Music playing time

24hrs

Output power

2 x 30W

Bluetooth version

4.2

Battery capacity

20,000mAh

Charging time

6.5hrs

Dimensions

25.45 x 45.85 x 19.55cm

Weight

5.25kgs

Features

3.5 mm audio cable Input
Auto-power off
Bluetooth
JBL Connect+
Powerbank
Speakerphone
Voice Assistant integration
Waterproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim