Ofertë!

JBL Boost TV Compact BT Soundbar

21,500 L

Perjetoni tinguj fantastike me saundbarin nga JBL. Me JBL SoundShift mund te lidhesh televizorin dhe celularin tuaj ne te njejten kohe, dhe muziken mund ta ndryshoni automatikisht nga njera pajisje ne tjetren.

Ka stok

SKU: PROS005 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Maximum SPL

92dB

Rated Power

30W

Transducer

2 x 50mm

Audio Inputs

1 Analog, 1 Optical, Bluetooth

System Frequency Response

60Hz – 20kHz

Dimensions

3.3" x 14.8" x 4.8" (84 x 376 x 122mm)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu