JBL Flip Essential Bluetooth Speaker

11,990 L

 

Shijoni tingullin stereo të fuqishëm me JBL Flip Essential. Mundësuar nga një bateri Li-ion 3000 mAh. Ajo ofron deri në 10 orë pa ndalesë dhe me cilësi të lartë. Pjesa e jashtme është e vlerësuar me IPX7, duke shfaqur një dizajn të papërshkueshëm nga uji me pëlhurë të qëndrueshme. Nga tavolina në buzë të pishinës, nga mëngjeset me diell deri te netët me shi, Flip Essential është shoqëruesi juaj përfundimtar për të gjitha qëllimet dhe për çdo mot.

Ka stok

SKU: CNG3357-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General Specifications
Bluetooth

V 4.1

Maximum music playing time (hrs)

10

Output power (W)

2 x 8 W

Dimensions & Weight
Battery
Battery Type

3000mAh Li-ion battery

Charging time (hrs)

3.5

Features
Bluetooth

Yes

Waterproof

Yes

Wireless

Yes

Rechargable battery

Yes

IPX7

Yes

Dimensions

6.4 x 16.9 x 6.4 cm

Weight

0.47 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x JBL Flip Essential
  • 1 x Micro USB Cable
  • 1 x Quick-Start Guide
  • 1 x Safety Sheet
  • 1 x Warranty Card