JBL Free X Bluetooth True Wireless Headphones

13,500 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 20 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje dhe me ane te komandave zanore.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

GENERAL
Frequency Response

10 Hz to 22 kHz

Impedance

16 Ohms

Controls/Microphone Location

Earpiece (Side Unspecified)

Driver Size

0.22" / 5.6 mm

Number of Mics

1

WIRELESS CONNECTIVITY
Bluetooth Profiles

A2DP 1.3
AVRCP 1.6
HFP 1.6
HSP 1.2

Bluetooth

4.2

Frequency

2.4 GHz (2402 to 2480 MHz)

Transmitter Power

9.5 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

BATTERY
Battery Chemistry

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Runtime

4 Hours

Quick Charging Times

15 Minutes for 1 Hour

Recharge Time

2 Hours

CHARGING CASE
Additional Runtime

20 Hours

Capacity

1500 mAh

Charging Interface

Micro-USB

PHYSICAL
IP Rating

IPX5

Weight

3.5 oz / 99 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu