JBL GO 2 Portable Wireless Speaker

4,500 L

Kalojeni veren duke degjuar muziken tuaj te preferuar nderkohe qe jeni ne plazh apo piknik. JBL GO 2, rezistent ndaj ujit dhe me kohe degjimi deri ne 5 ore. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Champagne, Black, Cinnamon, Clear Yellow, Cyan, Gray, Green, Orange, Red

SPEAKER
Power Output

1 x 3 W

Drivers

1 x 1.57" / 40 mm

Frequency Response

180 Hz to 20 Hz

Signal to Noise Ratio

≥80 dB

MICROPHONE
Built-In Mic

Yes

Active Noise Cancellation

Yes

BLUETOOTH
Version

4.1

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.2
AVRCP 1.5
HFP 1.5
HSP 1.2

Transmitter Power

4 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Wireless Range

33' / 10.1 m

WIRED CONNECTIVITY
Inputs

1 x 1/8" (3.5 mm) Stereo (Audio)
1 x USB Micro-B (Power)

Outputs

None

BATTERY
Capacity

730 mAh mAh

Battery Chemistry

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Voltage

3.7 V

Expected Battery Life

5 Hours

PHYSICAL
IP Rating

IPX7

Dimensions

3.39 x 2.8 x 1.24" / 86 x 71.2 x 31.6 mm

Weight

6.5 oz / 184 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim