JBL Harman Bar 5.1

64,500 L

Sound bar nga JBL. Ze i fuqishem dhe me plote bas me fuqi 510W. Mund te lidhen me bluetooth pa qene nevoja e fishave te ndryshem. Mund te perdoret edhe me bateri deri ne 10 ore kohe degjimi audio.

Ka stok

SKU: DUN432 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
General Specifications
Total Maximum Power

510W

Max SPL

104dB

Frequency Response

35Hz to 20KHz

Soundbar Weight

3.9kg \ 8.6 lbs

Subwoofer Weight

13 Kg \ 28.7 lbs

Surround Speaker Weight:

0.6kg \ 1.3 lbs

Control and Connection Specifications
Audio inputs

1 Analog, 1 Optical, Bluetooth

Antenna Input
HDMI Video Inputs

3

HDMI Video Output (with Audio Return Channel)

1

HDMI HDCP Version

2.2

Dimensions
Subwoofer Transducer Size

10"

Soundbar Transducer Size

6 x 2.25" racetrack drivers, 3 x 1.25" tweeter

Soundbar Dimensions (W x H x D)

1148 x 58 x 93 (mm)\ 45" x 2.3" x 3.7"

Subwoofer Dimensions (W x H x D)

440 x 305 x 305 (mm) \ 16" x 12" x 12"

Surround Speaker Dimensions (W x H x D)

165 x 59 x 93 (mm)\ 6.5" x 2.3" x 3.7"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 • Soundbar
 • Wireless subwoofer
 • 2 x Wireless surround sound speakers
 • Remote control with battery
 • Power cables (up to 5pcs depending on region SKUs)
 • HDMI cable
 • AUX cable
 • Optical cable
 • Calibration microphone
 • Wall mount bracket kit
 • Quick start guide
 • Warranty card
 • Safety sheet
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu