JBL Quantum 100 Wired PC Gaming Headset

5,990 L

 

Kufjet JBL Quantum 100 janë dizenjuar posaçërisht për lojra, per te cuar eksperiencën tuaj të të luajturit në një nivel tjetër. Peshojnë shumë pak dhe janë aq te rehatshme sa nuk do i ndjeni fare gjatë kohës që luani. Të përshtatshme për përdorim në kompjuter dhe shumë platforma të ndryshme lojrash si  Xbox, Nintendo, Playstation,VR etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

QUANTUM 100

Color

Black, Blue, White

Audio Specifications
Driver size

40 mm

Driver sensitivity

96 dB

Dynamic frequency response range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Built-in Microphone

Yes

Dimensions & Weight
Headphone cable length

1.2 m

Weight

220 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Quantum 100 headset

1 x Removable Mic

1 x Windshield foam for microphone

1 x Quick Start Guide