JBL Quantum 400

9,990 L

 

Çojeni eksperiencën tuaj të të luajturit në një nivel tjetër me audion superiore të JBL Quantum 400. Peshojnë shumë pak dhe janë aq të rehatshme sa nuk do i ndjeni fare gjatë kohës që luani. Të përshtatshme për përdorim në kompjuter dhe shumë platforma të ndryshme lojrash siË Playstation, Xbox, Nintendo, VR etj.

Ka stok

SKU: DUN1063-B Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

General Specifications
Driver size (mm)

50

Maximum input power (mW)

30

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

98

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

32

Passive Frequency Response

20 Hz – 20 kHz

Dimensions
Weight (g)

274

Weight (oz)

9.7

Features
Built-in Microphone

Yes

Over-ear

Yes

Replaceable Earpads

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Quantum 400 headset

1 x Type-C to Type-A cable

1 x 3.5mm audio cable

1 x Windshield foam for boom microphone

1 x Quick Start Guide

1 x Safety Sheet

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu