OFERTA VETËM ONLINE

JBL T570 Bluetooth Headphone

7,990 L

 

Kufjet me Bluetooth JBL T570 ju mundësojnë të dëgjoni muzikë deri në 40 orë dhe 2 orë të tjera plus në vetëm 5 minuta karikim. Nëse ju vjen një telefonatë ndërkohë që shihni video në një paisje tjetër, kufjet e kalojnë lidhjen automatikisht tek celulari juaj. Gjithashtu mund t’i lidhni me Sirin ose Google-n pa përdorur celularin.

Ka stok

SKU: CNG3387-B Modeli: T570 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Driver size (mm)

32

Maximum music playing time (hrs)

40

Battery Type

3.7V / 450 mAh

Charging time (hours from empty)

2

Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

103.5

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

32

Weight (g)

160

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL T570 Bluetooth Headphone

1 x  Charging Cable

1 x Manual