JBL T700Bt Wireless On-Ear Headphone

7,990 L

 

Kufjet me Bluetooth JBL Tune 700BT ju mundësojnë të dëgjoni muzikë deri në 27 orë dhe 2 orë të tjera plus në vetëm 5 minuta karikim. Nëse ju vjen një telefonatë ndërkohë që shihni video në një paisje tjetër, kufjet e kalojnë lidhjen automatikisht tek celulari juaj.  Gjithashtu mund t’i lidhni me Sirin ose Google-n pa perdorur celularin.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Tune 700BT

Color

Blue, White

General Specifications
Bluetooth

4.2

Driver size (mm)

40

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

102

Dynamic frequency response range (Hz)

20Hz-20KHz

Impedance (ohms)

32

Dimensions
Weight (g)

220

Control and Connection Specifications
Bluetooth profiles

A2DP 1.2, AVRCP 1.5, HFP 1.6, HSP 1.2

Bluetooth frequency

2.402GHz-2.480GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

< 5dBm

Battery
Charging time (hours from empty)

2

Maximum Play Time (hours)

27

Features
Bluetooth

Yes

Remote control on ear cups

Yes

Voice Assistant integration

Yes

Detachable Cable

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Pure Bass Sound

Yes

Multi-Point Connection

Yes

Over-ear

Yes

Rechargable battery

Yes

Speed charge

Yes

Wireless

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of JBL Tune 700BT Headphones

1 x Charging cable

1 x Detachable audio cable

1 x Quick Start Guide

1 x Warning card

1 x Warranty card