OFERTË ONLINE

JBL Tour One Wireless Headphones

28,990 L

 

Merrni kontrollin dhe fuqizojeni produktivitetin tuaj me tingullin e jashtëzakonshëm JBL Pro. Me një ndërfaqe të zgjuar, intuitive, performancë superiore dhe dizajn të shkëlqyeshëm, kufjet JBL Tour One eliminojnë pa probleme shpërqendrimet në kohë reale me anulimin adaptiv të zhurmës. Jetgjatësi e jashtëzakonshme baterie si asnjëherë më parë. Tani mund të shijoni muzikën tuaj deri në 50 orë vetëm me një karikim.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

JBL Charge 5 Bluetooth Speaker

19,990 L22,990 L
 
- 17%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

JBL Flip 6 Bluetooth Speaker

19,990 L
Kurseni: 4,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

HFP V1.7, A2DP V1.3, AVRCP V1.6

Bluetooth frequency

2.4 – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

<8 dBm EIRP

Driver size (mm)

40

Number of Microphones

4

Charging time (hours from empty)

2

Maximum music play time with ANC off (hours)

50

Maximum music play time with ANC on (hours)

25

Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

95 dBSPL @1kHz

Dynamic frequency response range (Hz)

["10 Hz – 40 kHz (Passive)", "10 Hz ~ 22 kHz (Active)"]

Impedance (ohms)

32

Features

Auto-power off
Bluetooth
Charging cable
Flight adapter
Remote control on ear cups
Voice Assistant integration
Adaptive Noise Cancelling
Alexa
Ambient Aware
Built-in Microphone
Carrying case
Google Assistant
Hands Free Call
Rechargable battery
TalkThru
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tour One headphones

1 x Type-C USB charging cable

1 x Audio Cable

1 x Flight Adaptor

1 x Carrying case

1 x Quick Start Guide

1 x Google Assistant set up guide

1 x Amazon Alexa set up guide

1 x Safety Sheet (S / i)