JBL Tuner 2

11,490 L

 

Ne kuzhine, pranë pishinës, në park….Tani mund të merrni stacionet tuaja të preferuara të radios DAB/DAB+/FM kudo që ju çon dita. JBL Tuner 2 është një radio kompakte, portative me zë të pastër kristal, Bluetooth dhe deri në 12 orë kohë përorimi.Dëgjo me orë të tëra. Nga lajmet dhe moti në mëngjes, deri tek muzika dhe argëtimi në mbrëmje.

Ka stok

SKU: CNG2757-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Transducer

1 x 1.75"

Rated output power

5W RMS

DAB Tuning range

174.928MHz – 239.200MHz (Band-III)

FM Tuning range

87.5MHz – 108MHz (varies by countries)

Frequency response

80Hz-20KHz (-6dB)

Signal-to-noise ratio

>80dB

Battery type

Lithium-ion polymer 9.075 Wh

Battery charge time

3.5 hours (5V / 0.9A)

Charging Input

5V, 1.2A

Music playing time

up to 12 hours for radio listening (dependent on volume level and audio content)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tuner 2

1 x Type-C cable

1 x Quick-Start Guide

1 x Safety sheet

1 x Warranty card