Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

JBL Xtreme 3 Speaker

27,490 L

Kurseni: 2,500 L

:
:
:

Dëgjoni muzikë kudo me boksin kundra ujit JBL Xtreme 3. Lidhje me bluetooth. Mund te lidhni disa JBL Party Boost njëkohësisht. Gjithashtu mund të përdoret dhe si power bank që festa mos të ndalojë.

 

• 100W
• 53.5 Hz – 20k Hz
• Bluetooth 5.1
• Waterproof

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
General Specifications
Bluetooth

5.1

Maximum music playing time (hrs)

15

Output power (W)

2 x 25W RMS woofer + 2 x 25W RMS tweeter

Audio Specifications
Dynamic frequency response range (Hz)

53.5 Hz – 20k Hz

Control and Connection Specifications
Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth frequency

2400 MHz – 2483.5 MHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

< 12dBm (EIRP)

Battery
Battery Type

Li-ion 6800mah

Charging time (hrs)

2.5

Features
Waterproof

Yes

Wireless

Yes

Rechargable battery

Yes

JBL PartyBoost

Yes

IP67

Yes

PowerBank

Yes

3.5 mm audio cable Input

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

29.8cm x 13.6cm x 13.4cm

Weight

1.97kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Xtreme 3 Speaker

1 x JBL Adaptor with Power Cable + Regional Plug

1 x JBL Xtreme 3 Strap

1 x Quick-Start Guide

1 x Safety Sheet

1 x Warranty Card