Jedel RGB Wired Gaming Keyboard KL-103

2,990 L

 

Jedel RGB Wired Gaming Keyboard KL-103 është tastiera e duhur për ju. Kjo tastierë lojërash me funksione të plota është gati për gjithçka, nga editimi i videove deri te shikimi i filmave. Është ndërtuar me çelësa mekanikë të balancuar për shpejtësi dhe reagim.

Ka stok

SKU: CNG3213-B Modeli: KL-103 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Keyboard Specifications
Full Size keyboard

Yes

Operation Style

Mechanical

Type

Wired

Keyboard Standard

87 Keys

Anti-ghosting

Multi Keys

Programmable

No

Connection

Wired

Does Plug and Play Support

Support

Features

Plug and Play

Drive Interface

USB 2.0

Style

ERGONOMICS, Waterproof, Gaming, Multimedia, Fashion

Keyboard backlit

7-RGB

Material

ABS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Jedel RGB Wired Gaming Keyboard KL-103
1 x Manual