SAPO ERDHI

Jedel Wireless Mouse W650

1,290 L

 

Mouse Wireless nga Jedel, lidhet shumë thjeshtë me kompjuterin ose laptopin tuaj. Kompakt dhe i rehatshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshem. Ndjeshmëri të avancuar deri në 1600 DPI. Performancë dhe precizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3266-B Modeli: W650 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

W650

Color

Black

GENERAL
Sensor

MX8650A

Connectivity

Wireless

Connection Type

2.4GHz Wireless Connection

Tracking Method

Optical

Range

10 m

Interface

USB

DPI

800-1200-1600 DPI

Switch lifetime

3 million

Hand Orientation

Right Hand

Battery

1 AA

Material

ABS

Voltage

5V

Dimensions

69 x 108 x 40 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Jedel Wireless Mouse W650