JMARY MT-75 Tripod

3,690 L

 

Tripod për aparate celulare, kamera, drita etj nga Jmary. Përbëhet nga material çeliku dhe vjen në ngjyrë të zezë.

Ka stok

SKU: CNG1613 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 26%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal

12,490 L
Kurseni: 4,500 L
- 48%
Ofertë!

Apai Genie Smartphone Selfie Shooting Gimbal 360°

1,290 L
Kurseni: 1,200 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Folded Height

715 mm

Max Height

2100 mm

Min Height

800 mm

Weight

1 kg

Max Load

5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JMARY MT-75 Tripod