Joyroom MP3 Player and Charger

1,900 L

MP3 per makine nga Joyroom, pajisur me teknologjine 5.0 Bluetooth per transmetim sa me te mire. 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht. Praktik dhe i thjeshte ne perdorim.

Ka stok

SKU: CNG1097 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

JR-CL01

Charging display

digital display

Bluetooth version

version 5.0

Bluetooth frequency

2.4GHz

Product input

DC 12V = 24V

USB 3.1A output

5V 3.1A

USB 1A output

5V-1A

Playback format

U disk / TF card

Support

MP3 / FLAC / WMA / APE, etc.

Product net weight

42g

Product size

47*48.5*86mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim