HDMI Cable 2m

400 L

Kabllo HDMI me gjatesi 2 meter me lidhje mashkull – mashkull. Perbere nga material shume rezistent dhe certifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: TRE41 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HDMI Cable 2m