Ofertë!

Kamera Dixhitale per Femije + Karte Memorie 32GB

3,300 L 2,500 L

Kujtime nga duart e fëmijëve tuaj, profesionistët e vegjël.
Kamera loder per femije. Mund te shkrepe foto dhe te regjistroj video, te cilat mund ti fshini ose ti kaloni ne kompjuterin tuaj.

▪️Function: Photo & Video
▪️Charging Time: 2-2.5H
▪️Photography Taken: About 2300pc
▪️Video Time: About 2.5H

 

Ka stok

SKU: CAM16 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim