Kaspersky Anti-Virus 3PC/1Y Renewal

3,990 L

 

Anti-virus Kaspersky. Mbron kompjuterin tuaj nga çdo rrezik i mundshëm. Është i liçensuar për një vit dhe mund të përdoret në tri pajisje të ndryshme.

Ka stok

SKU: KSP26 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Features

• Prevents damage & downtime
• Blocks cryptocurrency mining malware
• Lets your PC perform
• Saves you time

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Anti-Virus Disc