Kaspersky Anti-Virus ( 3PC / 1Y )

4,990 L

 

Kaspersky Anti-Virus pajis kompjuterin tuaj me teknologji të domosdoshme antivirusi, duke përfshirë mbrojtjen kundër kërcënimeve më të reja. Softueri do të ekzekutojë skanime inteligjente të viruseve në sfondin e kompjuterit tuaj dhe përditësime të vogla e të shpeshta për një ekuilibër optimal midis mbrojtjes thelbësore dhe performancës maksimale të kompjuterit tuaj.

Ka stok

SKU: KSP13 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

Essential Protection

Features

Anti-Malware
Anti-Ransomware
Anti-Hacking

Device

3 PC

Licence

1 Year

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kaspersky Anti-Virus ( 3PC / 1Y )