Keyboard and Mouse GXT 838 Azor Gaming

4,000 L

Tastiere dhe maus per te apasionuarit e lojrave. Tastiere me taste mekanike dhe me ngricim te ndryshueshem RGB. Maus me ndicim dhe sensor te avancuar deri ne 3000 DPI. Performance dhe precizion te larte. 

Ka stok

SKU: SBBG2006 Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Weight

758g

KEYBOARD
Full-size layout

Yes

LED Color

3 combined LED color modes with adjustable brightness

Anti-Ghosting

up to 8 simultaneous key pressings

Game Mode Switch

Yes

Function Keys

12 multimedia function keys

MOUSE
DPI

800 – 3000DPI

Responsive Buttons

6

Cycling Colors

Yes

COMPATIBILITY
Device & Consoles

PC, Laptop, Gaming console, PS4, Xbox One

Software Platforms

Mac OS, Chrome OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim