Keyboard and Mouse GXT 845 Tural Gaming Combo

4,490 L

 

Tastiere dhe maus per te apasionuarit e lojrave. Tastiere me ndricim te ndryshueshem RGB. Maus me ndricim dhe sensor te avancuar deri ne 3200 DPI. Performance dhe precizion te larte. 

Ka stok

SKU: SBBG0040 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
KEYBOARD
Full-size layout

Yes

LED Color

3 combined LED color modes with adjustable brightness

Anti-Ghosting

up to 8 simultaneous key pressings

Game Mode Switch

directly disable Windows key

Function Keys

12 direct access media keys

MOUSE
DPI

1000-3200 DPI

Responsive Buttons

6

Cycling Colors

Yes

COMPATIBILITY
Device & Consoles

PC, Laptop, Gaming console, PS4, Xbox One

Software Platforms

Mac OS, Chrome OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard and Mouse GXT 845 Tural Gaming Combo