Trust Ziva Keyboard

700 L

Tastiere e plote. E rehatshme dhe me taste jo te zhurmshem. Lidhje me fishe me gjatesi 1.5 meter. Rezistente ndaj derdhjes se ujit.

Ka stok

SKU: SBBG0037 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim