Kica Pro Double-Head Massage Gun

24,990 L

 

Masazhuese KICA. Përdoret për shlodhjen dhe heqjen e dhimbjes së muskujve nga lodhja ose dëmtime të ndryshme, gjithashtu përmirëson qarkullimin e gjakut dhe qarkullimin limfatik. Nivele të ndryshme dridhjesh sipas dëshirës. Vjen e shoqëruar me koka të ndryshme për pjesë të ndryshme të trupit. Mund të përdoret pothuajse nga të gjithë, të rritur, të moshuar si edhe nga atletët.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue, Gray

Input Power

< 8.3W

Battery

2200mAh x 3s

Charge mode

Built-in battery, direct charge

Stroke

10mm x 2

Impact force

~13 KgF

Noise Reduction

< 45dB

Gear Rotate Speed
Vibration

500~ 2600 R/min

Percussion

50~ 450 R/min

Kneading

100~ 900 R/min

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x FeiyuTech Kica Pro Double-Head Massage Gun

1 x Manual