Kids Instant Print Camera

3,990 L

 

Suprizojini fëmijët tuaj me këtë kamër e cila ju mundëson të shkrepin dhe printojnë foto të miqve, familjarëve ose lojrave të tyre të preferuara. Është shumë e thjeshtë për ta përdorur dhe mund të merret lehtësisht me vete falë përmasave të vogla.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 36%
Ofertë!

JBL JR POP Kids Portable Bluetooth Speaker

4,490 L
Kurseni: 2,500 L
- 36%
Ofertë!

JBL JR POP Kids Portable Bluetooth Speaker – Purple

4,490 L
Kurseni: 2,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Orange, Pink

Display

2 Inch HD IPS screen

Memory

Support TF card,Max up to 32 GB

Pixels

26 megapixels

Built-in battery

1000mah Li-ion battery

Function

video, LED flash light etc

Photo resolution

6112*1584

Vedio Resolustion

1920*1080

Charging time

2-2.5 hours

Languages

Multi-languages

Dimensions

6 x 6 x 11.8cm

Weight

310g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instant print camera

1 x Sticker set

5 x Coloured markers

1 x USB-C charging cable

1 x Lanyard

2 x BPA-free printing paper roll