Ofertë!

Kieslect Calling Smart Watch KR Pro

6,990 L

Kurseni: 2,000 L

:
:
:

Kieslect KR Pro është një tjetër orë premium e Kieslect. Bluetooth 5.2 mundëson telefonata të qëndrueshme, me audio të pastër dhe me cilësi të lartë, bateri e cila zgjat deri në 2 ditë përdorimi pothuajse pa pushim, rezolucion 466*466 pixels, ndricim 300 nit dhe shumë tipare të tjera që e bëjnë orën KR Pro të dallueshme nga orat e tjera smart.

Ka stok

SKU: CNG3193-B Modeli: KR PRO Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

14,990 L
 
SAPO ERDHI

Doogee DG Ares Smartwatch

2,490 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Battery Capacity

280 mAh

Charging Duration

1.5 days

Battery Life

2.5 days

Bluetooth

5.2

Heart Rate Sensor

VC32S

Language

18

System

IOS 9.0+ Android 5.0

Water Resistance

IP68, Pool Swimming

Material

FHD AMOLED Display

Resolution

466×466 Pixels

Touch Screen

2.5D Tempered glass Anti-fingerprint coating

Body Material

Metal

Dimensions

45.7×45.7×12.1 mm

Weight

34.3g Without Strap and 50.7g With Strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual