Kieslect K10 Smart watch

4,990 L

 

Orë inteligjente me dizajn të vogël por me shumë gjëra për të ofruar. Ka të instaluara 13 modalitete sportive të cilat do monitorojnë dhe analizojnë çdo aktivitet tuajin. Ora gjithashtu monitoron rutinën tuaj të gjumit dhe ju jep szgjerime për përmirësimin e tij. Lidhet me blututh 5.0 dhe është kundër ujit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Silver

Dimension

45.7 x 10.7mm

Weight

37g

Waterproof

IP68

Display Type

Semi-Amoled

Display Size

1.32"

Resolution

360 x 360

Touchscreen

dividerFull screen touch

Health

VC32S biometric sensor

Movement

Acceleration sensor, Gyroscope Sensor

Bluetooth

5.0

Battery
Battery type

Polymer Lithium battery

Battery Capacity

330mAh

Standby

25-30 days

Data sync

Could be uploaded to App for analysing

Charging Method

Magnetic Charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart watch

1 x User manual