Kieslect K11

5,490 L

 

Modeli me i ri nga Kieslect. Jetegjatesi baterie deri ne 40 dite dhe ekran me te madh dhe plote ngjyra. Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave. Monitoron rrahjet e zemres gjate 24 oreve dhe cdo e dhene e marr nga ora analizohet nepermjet aplikacionit ne telefon.

Ka stok

SKU: CNG2777-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
Ofertë!

Xiaomi Watch S1 Active – Black

15,990 L
Kurseni: 4,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Display

1.39’’ Ultra AMOLED

RESOLUTION

454×454

Sensor

Acceleration sensor, Gyroscope sensor

Special Features

Heart Rate, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen

Bluetooth

5.0

Battery Capacity

330mAh

WATER RESISTANCE RATING

IP68 waterproof

Dimension
Body

∅45.7 x 10.7mm

Strap

22mm

Weight

54g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x Charging cable

1 x Manual