OFERTA VETËM ONLINE

Kingston A400 M.2 240GB SSD

3,490 L

 

SSD A400 nga Kingston përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 500 MB/s dhe 450 MB/s dhe është e pershtatshme per laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Ka stok

SKU: ECM379 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

240GB

FORM FACTOR

M.2 2280

Interface

SATA Rev. 3.0 (6Gb/s)

NAND

3D

Baseline Performance
Power Consumption

0.195W Idle
0.279W Avg
0.642W (MAX) Read
1.535W (MAX) Write

Storage temperature

-40°C~85°C

Operating temperature

0°C~70°C

Dimensions

80mm x 22mm x 1.35mm (M.2)

Weight

6.7g

Vibration operating

2.17G Peak (7–800Hz)

Vibration non-operating

20G Peak (10–2000Hz)

Life expectancy

1 million hours MTBF

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD M.2 Kingston A400