Kingston NVMe PCle M.2 SSD SNVS/250G

4,990 L

 

Kingston NVMe PCle M.2 SSD SNVS/250G përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 2100/1100MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Ka stok

SKU: ECM378 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory

256GB

FORM FACTOR

M.2 2280

Interface

NVMe™ PCIe Gen 3.0 x 4 Lanes

Sequential Read/Write

250GB – 2100/1100MB/s

Endurance

250GB – 60TBW

Power Consumption

250GB: 5mW Idle / 85.5mW Avg / 0.99W (MAX) Read / 1.5W (MAX) Write

Storage Temperature

-40°C~85°C

Operating Temperature

0°C~70°C

Dimensions

22mm x 80mm x 2.1mm

Weight

7g (All capacities)

Vibration Operating

2.17G (7-800 Hz)

Vibration Non-operating

20G (20-1000Hz)

MTBF

1,500,000 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kingston NVMe PCle M.2 SSD SNVS/250G