Kodak LED Flashlight Handy 220

1,590 L

 

Elektrik dore me bateri. Rezistent ndaj ujit. Ideal per aktivitete te ndryshme ne natyre si, ngjitja ne mal, peshkimi, vrapimi, e shume te tjere. Drite te bardhe LED, me shume ndricim dhe konsum energjie te ulet.

Ka stok

SKU: KDK17 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim