Kondicioner Midea 12 BTU MS12FU-12HRDN1

53,500 L

Modeli i ri Midea inverter me klas energji A++ ne ngrohje dhe A+++ ne ftohje. Ekran te integruar qe tregon temperaturen dhe shume te dhena te tjera te nevojshme. Teknologjia inverter e kondicionerit rrit performancen dhe ul konsumin e energjise.

Ka stok

SKU: BAL002 Kategori:

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim