Kondicioner Arielli 24BTU

99,990 L

 

Kondicioner Arielli ARSIN R32 me gaz dhe klas energjie A+ ne ngrohje dhe A++ ne ftohje.

Ka stok

SKU: JBD030 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
60 kg
Brand
Type

Inverter

Kapaciteti BTU

24000 BTU

Refrigerant

R32

Cooling Energy

A+++

Heating Energy

A++

Indoor body
Max. air flow cooling

600 m3 / h

Max. air flow heating

600 m3 / h

Outdoor body
Cooling power (min-max)

3.51 (1.11-4.16) kW

Heating power (min-max)

3.80 (1.08-4.21) kW

Cooling power consumption (min-max)

1,237 (0.13-1.58) kW

EER / COP

3.51 / 3.95

SEER / SCOP

6.10 / 4.00

Cooling noise level

65 dB (A)

Heating noise level

65 dB (A)

Dimensions (H x W x D)

550x770x275 mm

Weight

22.7 kg

Power supply

220-240 / 1Ph / 50Hz

Pipe diameter (Liquid / Gas)

6.35 / 9.52 mm

Temperature range (cooling / heating)

+ 10 / + 48
-15 / + 24

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu