BEST DEALS

Kondicioner Arielli 12BTU

35,990 L

 

Kondicioner Arielli ARSIN R32 me gaz dhe klas energjie A+ ne ngrohje dhe A++ ne ftohje. Nivel te ulet zhurme, ambjent i brendshem 50db dhe i jashtem 60db. Mbulon deri ne 32 meter katror siperfaqe.

Ka stok

SKU: JBD034 Kategori: Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
35 g/kg
Brand
Operation Type

Inverter

Kapaciteti BTU

12000 BTU

Cooling Energy

A++

Heating Energy

A+

Refrigerant

R32

WiFi

No

Cooling input. power

1,237 (kW / h)

Heating entrance. power

0.964 (kW / h)

Noise level - indoor unit (High / Medium / Low)

40/34/26/22 dB

Noise level - outdoor unit (High / Medium / Low)

53 dB

Indoor body dimensions (H x W x D

28.5 x 80.5 x 19.4 cm

Outdoor body dimensions (H x W x D

55 x 77 x 27.5 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim