Kondicioner AUX Led Display 12BTU

59,990 L

 

Kondicioner AUX, me dizajnin e vet ju ofron nje qarkullim perfekt te ajrit ne dhomen tuaj. Vjen me performance te larte ne ngrohje dhe ftohje, duke e mbajtur konsumin e energjis ne nivele shume te ulta. I pershtatshem per cdo ambjent te shtepise suaj. Zgjedhja perfekte dhe ekonomike per ti dhene fund problemit me temperaturat. 12 BTU me klas energjie A++.

Ka stok

Shitur: 64 copë

SKU: JBD165 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
32 kg
Brand
Kapaciteti BTU

12000 BTU

MAIN CHARACTERISTICS
Use

Homemade

Mounting location

The wall

Model

Standard

Cooling Energy

A++

Heating Energy

A+

Inverter

Yes

ENERGY EFFICIENCY
Seasonal cooling coefficient SEER

6.12

Seasonal heating coefficient SCOP

4.14

Refrigerant type

R32

Power supply voltage

220 V

Nominal consumption (cooling)

1.09 kW

Nominal consumption (heating)

0.97 kW

TECHNICAL SPECIFICATIONS
Nominal cooling capacity

3.6 kW

Nominal heating capacity

3.8 kW

INTERNAL DEVICE
Noise level

27 dB

EXTERNAL DEVICE
Noise level External device

52 dB

FUNCTIONS
DIMENSIONS
WEIGHT
Indoor unit

8.5 kg

Outdoor unit

24 kg.

FEATURES

• Inverter air conditioner, which features a vision adaptable to any type of interior.
• It belongs to energy class A ++ / A +, which is associated with optimal performance at very low energy consumption.
• It has a built-in WiFi controller that allows you to control the air conditioner via a mobile application.
• It is suitable for air conditioning of small rooms with an area up to 30 sq.m.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu