Ofertë!
OFERTË ONLINE

Kondicioner AUX Led Display 24BTU

84,990 L

Kurseni: 25,000 L

Linja e re e kondicionereve te AUX, ASW-H12B4, me dizajnin e vet ju ofron nje qarkullim perfekt te ajrit ne dhomen tuaj. Vjen me performance te larte ne ngrohje dhe ftohje, duke e mbajtur konsumin e energjis ne nivele shume te ulta. I pershtatshem per cdo ambjent te shtepise suaj. Zgjedhja perfekte dhe ekonomike per ti dhene fund problemit me temperaturat. 24 BTU me klas energjie A++.

Ka stok

SKU: JBD004 Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
60 kg
Brand
Operation Type

Inverter

Kapaciteti BTU

24000 BTU

Cooling Energy

A+++

Cooling Efficiency (SEER)

6.28 W / W

Cooling capacity (max.)

7.6 kW

Cooling capacity

2.18 kW/ hours

Heating Energy

A++

Heating Efficiency (SCOP)

4.06 W / W

Heating capacity (max.)

8 kW

Heating input

2.02 kW/ hours

Indoor unit noise

49 db

Outdoor unit noise

55 db

Refrigerant type

R410A

Maximum power consumption

1500 W

Outdoor unit dimensions

39.5 x 113 x 30 cm

Indoor unit dimensions

33 x 108.2 x 23.3 cm

Weight of the indoor unit

8 Kg

Weight of the outdoor unit

27 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu