VETEM ONLINE

Kondicioner AUX Led Display 12BTU

42,000 L

Linja e re e kondicionereve te AUX, ASW-H12B4, me dizajnin e vet ju ofron nje qarkullim perfekt te ajrit ne dhomen tuaj. Vjen me performance te larte ne ngrohje dhe ftohje, duke e mbajtur konsumin e energjis ne nivele shume te ulta. I pershtatshem per cdo ambjent te shtepise suaj. Zgjedhja perfekte dhe ekonomike per ti dhene fund problemit me temperaturat.

Shitur , Vijne perseri

SKU: JBD002 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
35 kg
Brand
Operation Type

Inverter

Kapaciteti BTU

12000 BTU

Heating Energy

A+

Cooling Energy

A++

Measured electrical voltage

220-240V

Cooling capacity

3500 (800 ~ 3500) W

Heating capacity

3500 (1000 ~ 3600) W

Cooling current

4.82A

Heating current

4.28A

Refrigerant type

R32

Amount of refrigerant

600g

Indoor unit noise (sound pressure)

44 dB

Outdoor unit noise (sound pressure)

52 dB

Indoor unit noise (Sound power)

53dB

Outdoor unit noise (Sound power)

59dB

Net Weight of Indoor unit

8kg

Net Weight Outdoor unit

25kg

Dimensions of indoor unit

820 x 347 x 277 mm

Outdoor unit dimensions

850 x 620 x 370 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu