Ofertë!
OFERTË ONLINE

Kondicioner AUX Super Inverter 12BTU

46,990 L

Kurseni: 5,000 L

Kondicioneri AUX 12 BTU, me dizajnin e vet ju ofron qarkullim perfekt të ajrit në dhomën tuaj. Vjen me performancë të lartë në ngrohje dhe ftohje, duke e mbajtur konsumin e energjisë në nivele shumë të ulta. I pershtatshëm për çdo ambjent të shtepisë suaj. Zgjedhja perfekte dhe ekonomike për t’i dhënë fund problemit me temperaturat. Klas energjie A++.

Ka stok

SKU: JBD010 Modeli: AS-H12B4-FWR3DI/EU Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
32 kg
Brand
Kapaciteti BTU

12000 BTU

MAIN CHARACTERISTICS
Use

Homemade

Mounting location

The wall

Model

Standard

Cooling Energy

A++

Heating Energy

A+

Inverter

Yes

ENERGY EFFICIENCY
Seasonal cooling coefficient SEER

6.12

Seasonal heating coefficient SCOP

4.14

Refrigerant type

R32

Power supply voltage

220 V

Nominal consumption (cooling)

1.09 kW

Nominal consumption (heating)

0.97 kW

TECHNICAL SPECIFICATIONS
Nominal cooling capacity

3.6 kW

Nominal heating capacity

3.8 kW

INTERNAL DEVICE
Noise level

27 dB

EXTERNAL DEVICE
Noise level External device

52 dB

FUNCTIONS
WEIGHT
Indoor unit

8 kg

Outdoor unit

25 kg.

FEATURES

• Inverter air conditioner, which features a vision adaptable to any type of interior.
• It belongs to energy class A ++ / A +, which is associated with optimal performance at very low energy consumption.
• It has a built-in WiFi controller that allows you to control the air conditioner via a mobile application.
• It is suitable for air conditioning of small rooms with an area up to 30 sq.m.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj