Kondicioner LG Inverter 12BTU S12EQNSJ/UA3

68,600 L

Modeli LG i serise inverter me klas energjie A+ ne ngrohje dhe A++ ne ftohje. Energjia qe harxhon ne ftohje eshte 1.08kw ndersa ne ngrohje 1kw. Fuqia ftohese eshte 12000BTU. I pajisur me lloje te ndryshem filtrash te cilet mundesojne ajer te paster dhe te fresket.

Ka stok

SKU: JBD163 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
27 kg
Brand
Type

INVERTER

Kapaciteti BTU

12000 BTU

Cooling Energy

A++

Heating Energy

A+

Energy consumed in cooling

1.08 kw

Energy consumed in heating

1 kw

Refrigerant

R32 (GWP 675)

Noise level

59 dB

Net weight

25.1kg

Dimensions

230 x 717 x 495 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu