Kondicioner Midea DC Inverter 18BTU

79,900 L

Modeli me i ri Midea i serise Blanc inverter me klas energjie A+++ ne ngrohje dhe A++ ne ftohje. Shume ekonomik dhe me Wifi te integruar. I pajisur me lloje te ndryshem filtrash te cilet mundesojne ajer te paster dhe te fresket. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: BAL003 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Kapaciteti BTU

18000 BTU

Cooling Energy

A++

Heating Energy

A+++

Power Supply

220-240 / 1 / 50 V/O/Hz

SEER / SCOP

Cooling 6.6W
Heating 4.0 / 5.1W

Air Flow (indoor unit)

860 / 690 / 560 m3/h

Air Flow (outdoor unit)

2000m3/h

Sound Pressure (indoor unit)

43 / 36 / 30 /22dB(A)

Sound Power (indoor unit)

58dB(A)

Operation Temperature

Cooling -15 ~ 50 C
Heating -25 ~ 30 C

Refrigerant

R32

Refrigerant piping

6.35 / 12.7mm (liquid / gas)

DIMENSIONS & WEIGHT
Indoor Unit

958 x 223 x 302mm
10.3kg

Outdoor Unit

800 x 333 x 554mm
34kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim