Kondicioner Samsung Inverter 18BTU

92,900 L

Modeli me i ri Samsung inverter me klas energjie A+ ne ngrohje dhe A++ ne ftohje. Shume ekonomik. I pajisur me lloje te ndryshem filtrash te cilet mundesojne ajer te paster dhe te fresket. 

Ka stok

SKU: AC002 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
30 kg
General
Brand
Kapaciteti BTU

18000 BTU

Cooling Energy

A++

Heating Energy

A+

Remote control

Yes

Cooling Capacity

4.558 Kcal/h (5.30 kW)

Heating Capacity

4.558 Kcal/h (5.30 kW)

Gas

R-32

Heat Pump

Yes

Nominal consumption cold/heat

1.82 kW / 1.38 kW

Minimum sound pressure level (indoor unit)

25 dBA

SEER / SCOP

7.1 / 4.0

Dimensions Indoor Unit (mm - H x W x D)

957 x 302 x 213

Dimensions Outdoor Unit (mm - H x W x D)

800 x 554 x 333

Gas pipe diameter

1/2

Features

Digital Inverter Boost Compressor
Refrigerant R32
Auto Reset Function
Digital Inverter
Wireless control

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu