Kondicioner Samsung Inverter 24BTU

117,700 L

Modeli me i ri Samsung inverter me klas energjie A ne ngrohje dhe A++ ne ftohje. Shume ekonomik. I pajisur me lloje te ndryshem filtrash te cilet mundesojne ajer te paster dhe te fresket. 

Ka stok

SKU: AC001 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
64 kg
General
Brand
Kapaciteti BTU

24000 BTU

Cooling Energy

A++

Heating Energy

A

Remote control

Yes

Cooling Capacity

7 kW

Heating Capacity

7.3 kW

Gas

R-32

Heat Pump

Yes

Minimum sound pressure level (indoor unit)

25 dBA

Dimensions Indoor Unit (mm - H x W x D)

1040x327x220 mm

Indoor Unit weight

12.5 kg

Dimensions Outdoor Unit (mm - H x W x D)

845x702x363mm

Outdoor Unit weight

52 kg

Gas pipe diameter

1/2

Features

Digital Inverter Boost Compressor
Refrigerant R32
Auto Reset Function
Digital Inverter
Wireless control

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu