Kondicioner Skyworth Split DC Inverter 24BTU

84,800 L

Modeli me i ri nga SKYWORTH integrohet lehtesisht me cdo interior fale pamjes se panelit me herkime te lehta dhe dizajnit me ne mode se fundmi. Rimodelimi i motorrit ul ne menyre drastike konsumin e energjise duke e bere shume ekonomin. Ka funksion pastrues i cili ben te mundur pastrimin e ajrit ne ambjentin tuaj deri ne 99%.

Ka stok

SKU: SKW003 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
60 kg
Brand
GENERAL
Kapaciteti BTU

24000 BTU

SEER/SCOP (WARM)

6.5/4.0(5.1) (WARM)

Heating Energy

A+++

Cooling Energy

A++

Power Supply

1ph.220V-240V.50Hz

Power Imput

Cooling 1010W
Heating 970W

Refrigerant

R32

INDOOR UNIT
Airflow Volume

580/500/300/200m³/h

Sound Pressure Level IN

40/35/22/20dB (A)(SH/H/M/L)

Outlet Dimension IN

850x291x203mm

Net Weight/Gross Weight IN

10/12kg

OUTDOOR UNIT
Sound Pressure Level OUT

53dB(A)

Piping Connection

Liquid ɸ6mm
Gas ɸ9.52mm

Outline Dimension OUT

830x540x325mm

Net Weight/Gross Weight OUT

30/32.5kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

5 Vjet Garanci

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 48 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu