Ofertë!

Kondicioner Skyworth Split DC Inverter

38,900 L92,900 L

Modeli me i ri nga SKYWORTH integrohet lehtesisht me cdo interior fale pamjes se panelit me herkime te lehta dhe dizajnit me ne mode se fundmi. Rimodelimi i motorrit ul ne menyre drastike konsumin e energjise duke e bere shume ekonomin. Ka funksion pastrues i cili ben te mundur pastrimin e ajrit ne ambjentin tuaj deri ne 99%.

Kapaciteti BTU
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Kapaciteti BTU

12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 48 Muaj.