Kondicioner TCL 18 BTU

56,500 L

Kondicioner ideal per dhome ose biznese. Teknologjia e fundit inverter dhe konsumi i ulet i energjis ju mundesojne temperatura uniforme ne ambjentet tuaja.

Ka stok

Shitur: 343 copë
SKU: JBD026 Kategori:

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim