Kondicioner VOX 12BTU

49,990 L

 

Modeli i ri VOX inverter me klas energji A+ ne ngrohje dhe A++ ne ftohje. Ekran te integruar qe tregon temperaturen dhe shume te dhena te tjera te nevojshme. Teknologjia inverter e kondicionerit rrit performancen dhe ul konsumin e energjise. Pajisur me vecori te ndryshme si vetepastrimi dhe lidhja wireless.

Ka stok

SKU: TNP556 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
30 kg
Brand
Type

Inverter

Kapaciteti BTU

12000 BTU

Coverage

up to 30m2

GENERAL CHARACTERISTICS
Heating capacity

3600 W

Cooling capacity

3500 W

Nominal Capacity

12000 BTU

Power consumption in heating

1150 W

Power consumption in cooling

1190 W

Anti-fungus

Yes

Gas type

R32

Cooling Energy

A+++

Heating Energy

A++

Auto restart

Yes

I Feel

Yes

Additional benefits

Auto restart, I Feel, Anti-fungal, Wi-Fi Ready, Deep Sleep, LCD Display, Automatic cleaning

Technologies

Automatic cleaning (self-cleaning), Cooling, Deep sleep, Heating, Inverter, Wi-Fi Ready

Indoor unit noise level

54 dB

Outdoor unit noise level

62 dB

Indoor unit dimensions (WxHxD)

750x285x200 mm

Outdoor unit dimensions (WxHxD)

730x545x285 mm

Indoor unit net weight

8 kg

Outdoor unit net weight

25 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu