Kufje A4-TECH HS-30I

1,700 L

Te pershtatshme per te degjuar muzike dhe per te komunikuar. Muzike cilesore dhe mikrofon me anullim zhurme. Shume te rehatshme edhe per perdorim afatgjate.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1074 copë
SKU: CNG1029 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim