Kufje A4-Tech HS-30I

1,700 L

Te pershtatshme per te degjuar muzike dhe per te komunikuar. Muzike cilesore dhe mikrofon me anullim zhurme. Shume te rehatshme edhe per perdorim afatgjate.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1074 copë

SKU: CNG1029 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Style

On-the-Head

Speaker

40 mm

Frequency range

20 Hz-20 KHz

Impedance

32 Ohm

RMS

50 mW

Sensitivity

102 dB

MIC sensitivity

-50 dB

Cable length

2 m

Plug

3.5 mm

Controller

Volume knob on the headset

System Requirements

WindowsXP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim